Preskočiť k hlavnému obsahu »

Vyhľadávanie na stránkach

Práve sa nachádzaš:

Futbalové dresy, lopty, trenky, kopačky, halovky

Čo nájdete
v Futbale

Značka NIKE a športové odvetvie futbalu sú neoddeliteľnou súčasťou viac ako 35 rokov. Futbalové dresy NIKE preslávili viac ako polovicu futbalových mužstiev na celom svete. NIKE obliekajú tými ako Manchester United, FC Barcelona, Inter Milano alebo Juventus Turin.

Dresy značky NIKE obliekajú tiež národné tými ako Brazília, Portugalsko a od 2011 to bude aj Francúzsko. Medzi hviezdy futbalového neba, ktoré obliekajú dresy značky NIKE patria GIGGS, MESSI, NEDVED, WAYNE ROONEY a CRISTIANO RONALDO.

Eshop ponúka na predaj dresy trenky a futbalové štucne. Prdaj futbalových dresov značky Nike a Umbro. Samozrejmosťou sú kopačky, tarfy a halová obuv pre každého futbalistu. Futbalové lopty zápasové a tréíningové svetovej značky Nike. V ponuke sú aj lopty futbalových klubov a lopty pre deti. Tréningové oblečenie Nike sa bude páčiť každému. Šuštiakové a teplákové súpravy, tréningové tričká, šortky, ponožky a športové tašky. Pre kluby ponúkame špeciálne výživové doplnky. Pre brankárov ponúkame široký výber brankárskych rukavíc. Množstevné zľavy sú samozrejmosťou pre futbalové kluby i firmy.

Akcie Výpredaj Naše tipy

bedmintonová raketa Yonex ARCSABER 008

Akcia: 76,50 €
 

padák na tréning

Akcia: 41,90 €
 

futbalový dres BRASIL

Akcia: 67,00 €
 

futbalové chrániče MERCURIAL BLADE

Akcia: 70,00 €
 

polo tričko TS CORE

Akcia: 34,90 €
 

polo tričko WASHED PIQUE POLO

Akcia: 38,00 €