Preskočiť k hlavnému obsahu »

Vyhľadávanie na stránkach

Práve sa nachádzaš:

Squash . squashové rakety, loptičky, tašky a výplety

Čo nájdete
v Tenise

Na našom e-shope je možné nájsť a vybrať si z troch popredných výrobcov tenisových rakiet a tenisového príslušenstva - tenisových tašiek, tenisových výpletov, tenisových loptičiek, gripov, potítok a squashových rakiet. Sú nimi Head, Prince a Yonex.

Značka HEAD je priekopníkom v oblasti vývoja a výroby tenisových a suqashových rakiet. HEAD si vždy držala prvenstvo v nových technológiách, ktoré zavádzala do svojich produktov. Typickým príkladom sú grafitové a titánové rámy tenisových rakiet. Na e-shope planetsport.sk tiež nájdete doplnky od značky HEAD akými sú tašky, loptičky a výplety. (Robin Soderling, Djokovic, Andre Agassi)

Značka Prince bola založená v roku 1970, kedy predstavila prvý automatický stroj na podávanie tenisových loptičiek. Značka sa rýchlo rozvíjala a vstupovala do priestoru tenisu a squashu s novými výrobkami, ktorými boli tenisové asquashové rakety, a doplnky k týmto športom. Planetsport.sk ponúka škálu tenisových tašiek, výpletov, loptičiek a tenisových doplnkov ( gripi, potítka ).

YONEX vstúpil na trh tenisových rakiet v roku 1969, a predstavil alumíniový rám tenisovej rakety. Neskôr v roku 1982 Yonex predstavil ako prvý výrobca na svete karbónový tenisový rám. Neustálym napredovaním a popredným miestom vo výskume a vývoji nových technológií výroby tenisových rakiet a doplnkov si aj táto značka získala dominantnú pozíciu v tenisovom segmente. (Lleyton Hewitt)

Akcie Výpredaj Naše tipy

bedmintonová raketa Yonex ARCSABER 008

Akcia: 76,50 €
 

padák na tréning

Akcia: 41,90 €
 

futbalový dres BRASIL

Akcia: 67,00 €
 

futbalové chrániče MERCURIAL BLADE

Akcia: 70,00 €
 

polo tričko TS CORE

Akcia: 34,90 €
 

polo tričko WASHED PIQUE POLO

Akcia: 38,00 €