Preskočiť k hlavnému obsahu »

Vyhľadávanie na stránkach

Práve sa nachádzaš:

Stolný tenis - rakety, poťahy, stoly, loptičky a iné

Čo nájdete
v Stolnom Tenise

STIGA
STIGA, globálna spoločnosť s partnermi vo viac ako 100 krajinách sveta, je svetovou jednotkou v oblasti stolného tenisu viac než 60 rokov. Už viac ako pol storočia sú poťahy a drevá značky STIGA považované za svetovú elitu. Počas celej doby existencie spoločnosť STIGA neustále posilňuje svoju pozíciu inovatívneho lídra v oblasti driev, lepidiel a poťahov pre stolný tenis.

Na e-shope www.planetsport.sk si môžete nájsť všetky kategórie stolnotenisových stolov STIGA, poťahy STIGA, lepidlá STIGA, čističe STIGA, púzdra na rakety STIGA, loptičky STIGA, profesionálne, ale aj amatérske rakety STIGA či siete.

Top Produkty STIGA na e-eshope www.planetsport.sk : poťahy – CARBO, COBRA, BOOST, NEO, DESTROYER, drevá – CARBO CLIPPER, HYBRIH, pingpongove-stoly stoly – PRIVAT ROLLER, OPTIMUM, ELLITE ROLLER, ACTION ROLLER

TIBHAR
Tibhar - Spoločnosť bola založená roku 1969 medzinárodne slávnym trénerom stolného tenisu a bývalým elitným svetovým hráčom stolného tenisu, Tiborom Harangozóm.

Na začiatku sa TIBHAR sústredil len na vývoj a predaj gumených poťahov a čepieľ - driev, ktoré boli vyrábané na základe individuálnych požiadaviek svetových špičiek v stolnom tenise. Dnes portfólio spoločnosti TIBHAR pokrýva komplexne všetok sortiment, ktorý je požadovaný v oblasti stolného tenisu a pohybuje sa od voľného času až k svetovej špičke.

E-shop www.planetsport.sk ponúka široký sortiment výrobkov značky TIBHAR vrátane stolnotenisových stolov, stolnotenisových rakiet, stolnotenisových poťahov a doplnkov k stolnému tenisu značky TIBHAR.

Top Produkty TIBHAR na e-shope www.planetsport.sk: raketa SAMSONOV POWERGRIP, stôl TIBHAR 300, poťahy TIBHAR SINUS.

Akcie Výpredaj Naše tipy

bedmintonová raketa Yonex ARCSABER 008

Akcia: 76,50 €
 

padák na tréning

Akcia: 41,90 €
 

futbalový dres BRASIL

Akcia: 67,00 €
 

futbalové chrániče MERCURIAL BLADE

Akcia: 70,00 €
 

polo tričko TS CORE

Akcia: 34,90 €
 

polo tričko WASHED PIQUE POLO

Akcia: 38,00 €