DPF DIY Vážne mačka 5D remesiel diamond výšivky, výšivky diamond maľovanie cross stitch domova diamond mozaiky plné námestie DPF DIY Vážne mačka 5D remesiel diamond výšivky, výšivky diamond maľovanie cross stitch domova diamond mozaiky plné námestie DPF DIY Vážne mačka 5D remesiel diamond výšivky, výšivky diamond maľovanie cross stitch domova diamond mozaiky plné námestie DPF DIY Vážne mačka 5D remesiel diamond výšivky, výšivky diamond maľovanie cross stitch domova diamond mozaiky plné námestie DPF DIY Vážne mačka 5D remesiel diamond výšivky, výšivky diamond maľovanie cross stitch domova diamond mozaiky plné námestie DPF DIY Vážne mačka 5D remesiel diamond výšivky, výšivky diamond maľovanie cross stitch domova diamond mozaiky plné námestie

DPF DIY Vážne mačka 5D remesiel diamond výšivky, výšivky diamond maľovanie cross stitch domova diamond mozaiky plné námestie

€5.51 €3.86
Skladom
w4348

  Typ Jednotky: kus
  Hmotnosť Balenia: 0.7kg (1.54lb.)
  Veľkosť Balenia: 53cm x 10cm x 5cm (20.87in x 3.94in x 1.97in)
 • Formulár: Trojrozmerný
 • Materiál: Živica
 • Vonkajšie Balenie: Farebné Políčko
 • Použitie: Obrazy
 • Vzor Typ: Zviera
 • Plátno Metóda Balenia: Zrolovaná
 • Názov Značky: DPF
 • Vložením Oblasti: Plná
 • Veľkosť: 20X25cm, 25X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 50X65cm
 • Štýl: Európa
 • Diamond Tvar: Námestie
 • Rám: No
 • Počet Farieb: 30-45

 • Vitajte DPF oficiálneho Obchodu

  Добро пожаловать в DPF Официальный магазин

  DPF má schopnosť produkovať a dizajn

  ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​

  Diamond maľby je umelecké dielo, s dekoratívne efekt,Diamant maľby je jednoduché a ľahké, na dokončenie

  DIY produkt Diamond maľovanie výrobný postup je veľmi jednoduchý, vhodný pre ľudí rôznych vekových kategórií robiť. Deti môžu používať diamond maľovanie na rozvoj inteligencie. Mladí ľudia môžu kultivovať záujem, zmierňujú stres, rozvoj myslenia. Starý človek môže kultivovať svoje záľuby a tráviť čas Diamond maľovanie výrobný proces je jednoduchý, v týchto údajov bude diamond maľovanie výrobného procesu,nebojte sa,je to veľmi jednoduché.

  Pred platby, prečítajte si prosím nasledujúce obsahu opatrne, to vám zaručí radosť nakupovať.

  Maloobchod: akceptujeme maloobchodné transakcie zo všetkých zákazníkov po celom svete. Nemáme stanovený minimálny limit pre všetkých komodít.

  Veľkoobchod: akceptujeme veľkoobchod obchodovanie zo všetkých zákazníkov po celom svete. S cieľom zmierniť váš inventár tlak, dávka sme set je vyššia alebo rovná 2 kusy. ak chcete veľké množstvo veľkoobchod, prosím, kontaktujte nás, budeme diskutovať o veľkoobchodnú cenu, spôsob dopravy, a tak sa na s vami. Sme presvedčení, že dokážeme dosiahnuť uspokojivý dohody.

  Dodanie agent: ak ste zahraničných on-line predajcovia, môžeme poskytnúť doprava agent služba pre vás. Prosím, jasne povedzte nám svoje kupujúci' adresu informácií pri obchodovaní, budeme sa snaží byť služby pre vás v rovnakom čase, a budeme plne rešpektovať obchodné tajomstvo, nikdy robiť nič, nevýhodné pre záujmy vaše správanie.

  Ak vaša krajina a priestor nie sú v krajine, doprava zadarmo, sa môžete skontaktovať s nami, máme pre vás najlepší spôsob dopravy.

  2. Preprava:

  Náš tovar z pevninskej Číne. Po úspešnej platby, budeme schopní dodať tovar do 5-7 pracovných dní, tovar sa zvyčajne prichádzajú do 7 50 pracovných dní. V zriedkavých prípadoch, je pravdepodobné, že odkladu, ktorá závisí od počasia a prejsť rýchlosť vašej krajine a tovaru. Keď bol tovar odoslaný, budeme aktívne sledovať váš tovar dopravy štátu.

  Zvyčajne používame Čína Príspevok malé paketové pre váš dopravy, za normálnych okolností, bude tovar dodaný v 20 až 40 dní. Existujú však aj iné prípady môžu byť omeškané, napríklad zlé počasie oneskorený príchod vo vašej krajine a poštového systému oneskorenie odoslania miestnu poštu a tak ďalej. Preto, Čína poštových zásielok dodacia lehota je maximálne 60 dní.

  3. Tarifný:

  Po tovar prišiel vo vašej krajine, môže produkovať určité taríf v niektorých krajinách. Tejto časti sadzobníka musí platiť vám . Budeme ho označiť ako dar, alebo nižšie hodnoty tovaru, ktorý pre vás, ak chcete uložiť časť colných poplatkov.

  4. Po-predajný servis:

  Na všetok tovar ponúkame na predaj sú prísne kontrolované. Ak zistíte, že tovar, ktorý ste dostali má problémy s kvalitou (non-umelé poškodenie) do 3 dní. Prosím, fotografovanie a kontaktujte nás, budeme meniť alebo vrátenie peňazí pre vás.

  5. Spätná väzba:

  Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležité. Ak ste spokojní s vašou tovar, prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Ak nie ste spokojní s tovarom, prosím, kontaktujte nás, môžeme vyriešiť akýkoľvek spor, ktorý s vami namiesto podania negatívnu spätnú väzbu na www.planetsport.sk. Ďakujem vám veľmi pekne.

  Štítky: Diamond Maľovanie Cross Stitch, Lacné Diamond Maľovanie Cross Stitch, DPF DIY Vážne mačka 5D remesiel diamond výšivky, výšivky diamond maľovanie cross stitch domova diamond mozaiky plné námestie.

 • Recenzie (1)

  • Geminitom77

   Canvas came rolled up in a packet therefore there is now creases in the canvas and the glue is creased too. If it had been rolled round a tube of foam then this could have been avoided.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty